HOW TO | VYROBA.EU
Přihlášení uživateleRegistrace
Přihlaste se
Registrace

VYROBA.EU

HOW TO
 • Ako pridať firemný profil?

  Každá firma pôsobiaca vo výrobnom priemysle si u nás nájde vhodnú formu prezentácie svojich služieb a produktov. VYROBA.EU je členená do päť hlavných sekcií.


  • Technológie -  vhodné najmä pre zákazkových výrobcov, ktorý ponúkajú svoje služby formou kooperačnej výroby. Jedná sa o bežné technológie vo výrobnom priemysle ako sú : CNC obrábanie, montáž, povrchové úpravy, tepelné spracovanie, rezanie

  • Produkty - sekcia je určená pre dodávateľov štandardných (normalizovaných) dielov a výrobkov ako sú napríklad : ložiská, pružiny, hydraulické prvky, spojovací materiál. 

  • Služby - firmy ktoré poskytujú služby pre priemysel charakteru : technické vybavenie budov, preklady, preprava, web stránky.

  • Stroje - sekcia pre výrobcov a predajcov strojov, jednoúčelových strojov, robotov, náradia a zariadení.


  Ako pridáte vašu firmu do jednej alebo viacerých sekcií?

  1. Zaregistruje vašu firmu vyplnením jednoduchého formulára na http://www.vyroba.eu/sk/vyrobaeu/registracia


  2. Po potvrdení overovacieho e-mailu sa prihláste na stránke prostredníctvom zeleného prihlasovacieho okna v hornej časti stránky.


  3. Po prihlásení sa Vám zobrazi v dolnej časti stránky panel adminisrátora, prostredníctvom ktorého môžete pridávať/upravovať všetky

  údaje.


  4. Kliknite na tlačidlo "+Pridať firmu", ktoré sa nachádza v panele administrátora. Zvoľte jednu z hlavných sekcií kam chcete pridať firmu.


  5. Po výbere sekcie (napr. kliknete na Pridať firmu do sekcie Technológie) sa vám zobrazí formulár na vyplnenie všetkých firemných údajov ako popis firmy, mapa, fotogaléria, kontaktné údaje, kategórie, video a ďalšie. Formulár ma 10 bodov a po dokončení je potrebné potvrdiť, že súhlasite s odoslaním údajov. Následne bude vytvorený váš firemný profil, ktorý môžete kedykoľvek neskôr upravovať.

 • Ako pridať produkty firmy?

   

  Každá firma s platným členstvom "Standard" alebo "Premium" má k dispozícií funkciu pridávania firemných produktov. Po pridaní sú produkty zobrazované v profile firmy v záložke "Produkty". Pridanie produktu je rýchle a intuitívne.

  1. Prihláste sa na stránke.

  2. Zo spodného ovládacieho menu vyberte Firemné články -> Produkty firmy.

   

  Produkty menu

  3. Zobrazí sa administračné prostredie pridávania produktových článkov.

  4. Kliknutím na tlačidlo "Nový" sa vám otvorí formulár pre pridanie článku.

  Nový článok

  5. Produktový článok by mal minimálne obsahovať : názov produktu, fotku,  popis, odkaz na vašu konkrétnu produktovú webstránku.

  6. Po vyplnení údajov kliknite na odoslať

  7. Kliknutím na príslušnú ikonu v zozname produktov publikujte produkt na stránku