Manufacturing companies Czech ans Slovak | Portal of Industry | VYROBA.EU
User LoginRegistration
Login
Register

VYROBA.EU

Find trusted Slovak & Czech manufacturers and suppliers.

 

Company promotion

Looking for new customers?

VYROBA.EU will help you
get found by qualified buyers

VYROBA.EU

Hľadáte lepšie zviditeľnenie Vašej firmy?

 

Keď sa rozhodujete investovať prostriedky do marketingu, máte na výber z nespočetného množstva riešení. Ako si však vybrať firmu, ktorá zabezpečí návratnosť vašej investície?

My vám pomôžeme s efektívnym a cieleným marketingom. Výhodou online marketingu u nás je presné obsahové cielenie na segment výroby.

Nečakajte od nás žiadne nezmyselné, všeobecné e-maily ako sa posielajú z dopytových portálov. Navštevujú nás konatelia firiem, obchodníci, kooperanti, konštruktéri a iný špecialisti z odboru.

Ponúkame konkrétne riešenia, vďaka ktorým dosiahnete merateľné výsledky.

 

Read more...

Ste výrobca, kooperujete alebo chcete prezentovať produkty?

Dnes už väčšina malých firiem, ale aj veľkých podnikov využíva online marketing, ako hlavný kanál marketingovej komunikácie. Podľa analýz spoločnosti Forrester tvoria až 30% marketingových nákladov firiem. Ťažko nájdete cielenejšiu a efektívnejšiu formu marketingu, než je prezentácia na internete.

 

Existuje veľké množstvo platených aj bezplatných všeobecných portálov, kde sa dá určitou formou prezentovať, no väčšinou nepomôžu zacieliť na špecifického zákazníka v odbore. Na VYROBA.EU sa môžete zaradiť do odborných kategórií ako sú technológie obrábania (frézovanie, sústruženie, vŕtanie..), produkty (ložiská, základný materiál, hydraulické prvky..) a služby (preprava,konštrukcia, CAD, CAM..). Pre výrobcov a predajcov strojov je vyhradená sekcia stroje.

 

Zistite viac ...

Hlavné dôvody prečo pridať Vašu firmu.

Ak ešte stále neviete prečo sa registrovať na VYROBA.EU – Portáli Priemyslu, čítajte body nižšie. Ak to viete, tak nestrácajte čas a registrujte sa ihneď.
Registrácia členstvo STANDARD.

 

  1. Je to jednoduché a rýchle. Budete online do 20 minút.
  2. Registrácia a vyplnenie odborného profilu firmy vám nezaberie viac ako 20 minút vášho času. Získate detailný a hlavne odborný profil firmy, podľa ktorého Vás nájdu relevantní zákazníci.

     

Zistite viac ...

Professional portal for companies in the industry

On this site you will find clearly classified companies operating in areas of manufacturing industry, services, development and construction or sale of industrial machinery and products. The site is designed especially for professionals respectively companies from the engineering, electronics, electrical engineering and related industries and services.Whether you are trying to find a suitable partner for cooperation of manufacturing, or looking for a reliable supplier of standard parts, you're in the right place. Also you can for free add your inquiries and to reach the widest targeted group of companies that are able to meet your demands within the required price, quality and agreed deadline. Manufacturing companies and their technologies, products, tools and services comprehensively and clearly structured in one place. Enter a demand for the manufacture or get a new contract today!